GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Pallar 3237405
*
nr 323 7405
Pallar
2 st, keramik, elefanter
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 augusti 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/8 17:06:02
1
100 kr
16/8 15:28:04
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv elefant elefanter keramik pallar
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:07
*
Pallar
nr 323 7405
Pallar
2 st, keramik, elefanter
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 augusti 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/8 17:06:02 | 1 | 100 kr |
16/8 15:28:04 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djur djurmotiv elefant elefanter keramik pallar
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59 -
5184 Pallar
Ett par, 1960-tal, teak, (olika tyg). Längd: 61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:07